Zanurz się w magicznym świecie Disneya! Bezpłatne zajęcia piłkarskie dla dziewczynek.

Zanurz się w magicznym świecie Disneya! Bezpłatne zajęcia piłkarskie dla dziewczynek.

Bajkowy świat Disneya, a do tego zabawa z piłką? Taka wyjątkowa forma aktywności możliwa jest tylko z UEFA Playmakers! Zapraszamy na bezpłatne treningi wszystkie dziewczynki, które chcą być częścią tej niezwykłej przygody.

Piłka nożna i Disney? Jak najbardziej! UEFA Disney Playmakers to innowacyjny program sportowy, w którym UEFA, DISNEY i Polski Związek Piłki Nożnej zachęcają dziewczynki do rozpoczęcia przygody z piłką nożną. Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy, polegają na połączeniu zabaw ruchowych wraz z wykorzystaniem wyobraźni.

Po raz kolejny udział w programie UEFA Playmakers bierze największa pomorska kobieca Akademia Piłkarska ORLEN Gdańsk.

Oferta skierowana jest do dziewczynek w wieku 5-8 lat, a celem jest zainteresowanie dzieci piłką nożną. Każda edycja programu na swój motyw przewodni. Podczas poprzednich odsłon programu UEFA Playmakers dziewczynki wyruszały w podróż z bohaterami bajek Iniemamocni, Kraina Lodu oraz Vaiana. Tym razem uczestniczki bawią się wspólnie z Mirabel z bajki „Moje magiczne Encanto”.

Program prowadzony jest przez specjalnie w tym celu przeszkoloną kadrę trenerską, która realizuje zajęcia ze scenariuszem bajki.

– UEFA Playmakers to przede wszystkim dobra zabawa. Trener wprowadza elementy gry w piłkę nożną opowiadając przy tym historie ze znanych dzieciom bajek Disneya. Dzięki rozbudzaniu wyobraźni uczestniczki chętniej angażują się w zajęcia. Pozytywnym efektem ubocznym jest zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej. Do tego rozwijamy w dziewczynkach uniwersalne wartości, takie jak szacunek, praca zespołowa, empatia czy rozwiązywanie problemów. To kolejna edycja, którą realizujemy w naszej Akademii Piłkarskiej. Poprzednie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, dlatego nie warto zwlekać z zapisami, bo liczba miejsc jest ograniczona – mówi Miłka Litwinowicz, zastępca dyrektora ds. organizacyjnych AP ORLEN Gdańsk.

Zajęcia odbywają się w cyklu 10 treningowym, co oznacza, że pierwsza bajeczna przygoda zakończy się jeszcze przed wakacjami. Start zaplanowano na 27 maja. Zajęcia są bezpłatne!

Jeśli dziewczynkom spodoba się gra w piłkę nożną będą mógłby kontynuować zajęcia w ramach uczestnictwa w najmłodszych grupach szkoleniowych AP ORLEN Gdańsk.

Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 55 przy ul. Wolności w Gdańsku.

Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu 690 493 472 lub w wiadomości e-mail biuro@aplg.pl.