o nas

AP LOTOS Gdańsk prowadzi  szkolenie dziewcząt w ośmiu kategoriach wiekowych: seniorki (występujące w Ekstralidze), drugi zespół (IV liga) juniorki U-17 (Centralna Liga Juniorek U-17), młodziczki U-15 (Centralna Liga Juniorek U-15), młodziczki (U-13), orliczki (U-11), żaki (U-9) oraz skrzaty (roczniki 2014 i młodsze). 

AP LOTOS Gdańsk jest operatorem programu Piłkarska przyszłość z LOTOSEM, w ramach którego w 15 ośrodkach zamiejscowych (klubach partnerskich) około 3500 zawodników i zawodniczek szkolonych jest według jednolitego planu szkolenia pod dokładnym nadzorem AP LOTOS Gdańsk. Więcej informacji na temat programu na stronie www.pilkalotos.plAP LOTOS Gdańsk jest również operatorem programu "TOP - Talent - dziewczęta", który jest skierowany do dziewcząt z różnych klubów i szkół z obszaru miasta Gdańska, i stanowi wsparcie dla działań szkoleniowych podejmowanych w klubach. 

AP LOTOS Gdańsk prowadzi również treningi indywidualne. Wychodząc naprzeciw aktualnie panującym trendom oferujemy specjalistyczne szkolenie indywidualne z podziałem na grupy wiekowe oraz różne profile zawodników i zawodniczek. Pracujemy w grupach z podziałem na kategorie wiekowe, dodatkowy podział pod względem umiejętności (połączenie zawodników o podobnych „wadach” i „zaletach”). Ponadto w grupach starszych skupiamy się na stworzeniu warunków podobnych do meczowych.

Klub we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej prowadzi również zajęcia UEFA Playmakers dla dziewczynek w wieku 5-8 lat, gdzie dzięki magii opowiadań Disneya, młode adeptki wprowadzane są do świata piłki nożnej. 

trenerzy

 • Tomasz Borkowski

  Trener

 • Rafał Węsierski

  Trener przygotowania motorycznego

 • Monika Truszkowska

  Fizjoterapeutka

 • Krzysztof Wilk

  Krzysztof Wilk

 • Maciej Gościniak

  Maciej Gościniak

 • więcej