o nas

AP LOTOS Gdańsk prowadzi  szkolenie dziewcząt w sześciu  kategoriach wiekowych: seniorki (występujące w Ekstralidze), juniorki U-17 (Centralna Liga Juniorek U-17), młodziczki U-15 (Centralna Liga Juniorek U-15), orliczki (roczniki 2009, 2010 i 2011), żaki (roczniki 2012 i 2013) oraz skrzaty (roczniki 2014 i młodsze). 

AP LOTOS Gdańsk jest operatorem programu Piłkarska przyszłość z LOTOSEM, w ramach którego w 15 ośrodkach zamiejscowych (klubach partnerskich) około 3500 zawodników i zawodniczek szkolonych jest według jednolitego planu szkolenia pod dokładnym nadzorem AP LOTOS Gdańsk. Więcej informacji na temat programu na stronie www.pilkalotos.plAP LOTOS Gdańsk jest również operatorem programu "TOP - Talnet - dziewczęta", który jest skierowany do dziewcząt z różnych klubów i szkół z obszaru miasta Gdańska, i stanowi wsparcie dla działań szkoleniowych podejmowanych w klubach. 

 AP LOTOS Gdańsk prowadzi również treningi indywidualne. Wychodząc naprzeciw aktualnie panującym trendom oferujemy specjalistyczne szkolenie indywidualne z podziałem na grupy wiekowe oraz różne profile zawodników i zawodniczek. Pracujemy w grupach z podziałem na kategorie wiekowe, dodatkowy podział pod względem umiejętności (połączenie zawodników o podobnych „wadach” i „zaletach”). Ponadto w grupach starszych skupiamy się na stworzeniu warunków podobnych do meczowych.

trenerzy

 • Tomasz Borkowski

  Trener

 • Dawid Głodek

  Asystent trenera

 • Rafał Węsierski

  Trener przygotowania motorycznego

 • Monika Truszkowska

  Fizjoterapeutka

 • Krzysztof Słabik

  Trener bramkarek

 • więcej