Przed nami kolejna runda Pucharu Polski.

Przed nami kolejna runda Pucharu Polski.

W drugiej rundzie Pucharu Polski podopieczne trenerki Iwony Koszper zmierzą się z Lechią Gdańsk. Spotkanie zostanie rozegrane w środę (7.09) o godz. 17:15 na boisku ZSM przy ul. Wyzwolenia 8. Poniżej przeanalizowaliśmy naszego jutrzejszego przeciwnika. 

Drużyna Lechii Gdańsk rywalizuje w rozgrywkach III Ligi kobiet (grupa II). Gdańszczanki zajmują aktualnie piąte miejsce w tabeli. Po dwóch kolejkach na swoim koncie zgromadziły trzy punkty. W tym sezonie zmierzyły się już z zespołami GOSRiT Luzino (zwycięstwo 5:0) i LFA Szczecin (porażka 1:2). W drużynie prowadzonej przez trenera Artura Kaima występują m.in. Romana Lukach oraz Viktoria Khuda, które kibice kojarzą z występów w barwach AP ORLEN Gdańsk. Skład Biało-Zielonych uzupełniają również: Kalina Wiśniewska, Daria Duda, Krystyna Lewna, Zuzanna Łachinowicz, Sara Strychalska, czy Ewelina Kulla, które również w przeszłości reprezentowały APLG. 

Lechia meczem z drużyną AP ORLEN Gdańsk U-17 zainauguruje tegoroczny wojewódzki Puchar Polski. W ubiegłym roku gdańszczanki doszły do finału tych rozgrywek, gdzie uległy Pogoni Tczew 1:5. 

Z kolei podopieczne trenerki Iwony Koszper mają w tym sezonie za sobą również dwa mecze. W 1. kolejce Centralnej Ligi Juniorek U-17 przegrały ze Stomilem Olsztyn 0:2, a na inaugurację rozgrywek wojewódzkiego Pucharu Polski rozbiły Olimpię Czersk 15:0. 

Zapowiada się zacięte widowisko! Zapraszamy do kibicowania naszym zawodniczkom.